Kalendarz imprez 24
COOL SAILOR BE THERE!

Aktualności

Zmiana lidera! Na czele Artem Basalkin i Ilya Haneu

sobota, 23 lipca 2016

Przed finałowym dniem rosyjska załoga na prowadzeniu, tuż za nimi POL 107, czyli Przemek Filipowicz i Grzegorz Goździk. Na trzecim miejscu, ze sporą stratą, Jacek Nowak i Tymoteusz Bendyk. 

Niesamowite emocje na czwartym Night Race!

sobota, 23 lipca 2016

Night Race już po raz czwarty przyciągnął tłumy kibiców, którzy podziwiać mogli najlepszych polskich zawodników klasy 49er. Wyścig nocny definitywnie wygrali  Przemek Filipowicz i Grzegorz Goździk na jachcie C.H. Klif, nie pozostając w zasięgu rywali. 

Tracking regat dostępny online

piątek, 22 lipca 2016

Już teraz możecie na bieżąco śledzić poczynania zawodników klasy 49er!

Tymoteusz Bendyk i Jacek Nowak prowadzą po pierwszym dniu 49er Grand Prix Gdynia 2016

piątek, 22 lipca 2016

Niesamowita sytuacja po pierwszym dniu zmagań! Pierwszy raz w historii trzy pierwsze załogi mają na swoim koncie taką samą liczbę punktów. W ostatecznym rozrachunku na prowadzenie wysunęła się załoga POL 52 Tymoteusz Bendyk i Jacek Nowak, ponieważ o zwycięstwie zdecydowała wygrana ostatniego wyścigu. Tą samą ilość punktów uzyskały załogi: POL 107 Przemek Filipowicz i Konrad Lipski oraz RUS 178 Artem Basalkin i Ilya Haneu.

49er Grand Prix Gdynia już w ten weekend!

środa, 20 lipca 2016

W najbliższy weekend, 22-24 lipca, Gdynia już po raz szósty ugości czołowych zawodników olimpijskiej klasy 49er. Na starcie pojawi się 9 załóg. W planie regat nie zabraknie widowiskowego wyścigu nocnego.